O nas

MAZUR.PL / GlasMaschinen.com, Szczecin
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle szklarskim.

Dostarczamy Państwu pełną gamę używanych maszyn do obróbki szkła oraz produkcji szyb zespolonych; począwszy od szlifierek (wszystkie rodzaje obrabianych krawędzi), wiertarek, piaskarek poprzez butylarki (Butyl-Extruder), tiokolarki, Hot-Melt -y, piece do termicznej obróbki szkła (gięcie, ESG – hartowanie), stoły i zestawy do ręcznego oraz automatycznego rozkroju skończywszy na kompletnych liniach do produkcji szyb zespolonych, laminowanych (VSG) i samochodowych.

Do tej pory sprzedaliśmy ponad 1600 urządzeń.

Od 1990 roku przenieśliśmy (demontaże i montaże) ponad 700 maszyn / linii szklarskich.
Dysponujemy zespołem 15 serwisantów z ponad 10-letnim doświadczeniem w przemyśle szklarskim. Nasi technicy są dobrze wykwalifikowanymi fachowcami. Pracują elastycznie, ciężko i bezpiecznie. Komunikują się w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Przy zachowaniu najwyższych standardów świadczonych usług proponujemy wyjątkowo konkurencyjne stawki.

Zaopatrujemy Państwa również w akcesoria szklarskie m.in.: przekładki korkowe i gumowe przeznaczone do składowania i transportu szyb zespolonych oraz stolarki aluminiowej i PCV, dwustronnie samoprzylepną taśmę do mocowania przedmiotów (m.in. luster), urządzenia do usuwania rys na szkle SCRATCH-A-WAY, środki do uszlachetniania powierzchni szkła FLEXOTEC, filc techniczny do pokrywania stołów szklarskich, nożyki do rozkroju szkła, części zamienne do maszyn szklarskich oraz w praktycznie wszystko, co ma zastosowanie w przemyśle szklarskim.

Więcej informacji – kliknij tutaj NARZĘDZIA i AKCESORIA SZKLARSKIE, FILC TECHNICZNY

Doświadczeniem zdobytym poprzez wieloletnią pracę na niemieckim i polskim rynku szklarskim dzielimy się z przyjemnością zarówno z naszymi stałymi jak i nowymi Klientami.

Chętnie pomagamy Państwu w organizacji nowej produkcji lub udoskonalaniu już istniejącej. Do naszych Klientów zaliczamy duże koncerny jak i małe zakłady usługowe działające na rynku szklarskim w kraju i za granicą – w sumie ponad 2000 firm na całym świecie.

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać bieżące informacje handlowe wprost do Twojej skrzynki e-mail!